Kadrinast pärit Kevin Poll, keda grafitikunstnikuna tuntakse kui Fophkinit ning kellelt 1SILMa pseudonüümi all ilmus hiljuti luulekogu S1LMATEADE, on taaskord teinud austusavalduse Tarva korvpalliklubile. Juba eelmisest hooajast tuttav hiiglasuur mänguplakat ehib möödunud nädala lõpust Kastani Arena sissepääsu.

Kevin ise postitas eile 1SILM/Fophkini Facebooki lehele järgmist:

“2004-2005 hooajal ei jätnud ma sisuliselt ühtki mängu vahele. Sellest ajast on olnud igasugu ägedaid hooaegu. Küll vedasime Kevin Volteriga fännklubi, küll käisime intekaid tegemas mängijatega. BC Rakvere Tarvas on ja jääb mu lemmik korvpalliklubiks Eestis! Mul on hea meel, et saime ka sel hooajal käed lüüa ning sain võimaluse koos Insein SM x R joonistada neile selle hooaja reklaamplakati. Tarvas all the way!”

Sellise tulihingelise fänni üle on Tarva meeskonnal ainult hea meel. Vägevat korvpallilahingut saab Kastani Arenal näha aga juba sel reedel, 27. novembril, kui kell 19 visatakse pall mängu Rakvere Tarva ja BC Kalev/Cramo vahelises kohtumises. Pilet mängule maksab täiskasvanule 6€ ning sooduspilet 3€

Pöidlad pihku ja saali!